Capitanes

Lázaro Colomer

CAPITÁN CRISTIANO 2020

 

De la filà Creuats.

Abanderada: Cristina Puig.

Embajador: Víctor Ramis.

Isaac Bolufer

CAPITÁN MORO 2020

 

De la filà Abencerrajes.

Abanderada: Tania Bolufer.

Embajador: Miguel Ángel Martínez.

Capitanes Cristianos

Esperanza Cheli | 2019

Filà Almogàvers.

Abanderada: Marta Gascó

Vicente Correcher | 2018

Filà Mozárabes.

Abanderada: Paqui Fernández.

Kiko Sentí | 2017

Filà Templaris.

Abanderada: Alicia Sentí.

Quique Arbona | 2016

Filà Cavallers del Me’n Fot.

Abanderada: Ada Arbona.

Salvador Gil | 2015

Filà Guerrers Hospitalaris.

Abanderada: María José López.

Pablo Puente | 2014

Filà Marins Corsaris.

Abanderado: Iker Puente.

José V. Ivars | 2013

Filà Deniers.

Abanderada: Ana A. Pastor.

Justo Morales | 2012

Filà Creuats.

Abanderada: María José Vayá.

Mª Carmen García | 2011

Filà Almogàvers.

Abanderada: Loli Valero.

Antonio González | 2010

Filà Mozárabes.

Abanderada: Julia y Marta González.

Joan Quintana | 2009

Filà Templaris.

Abanderada: Paula Quintana.

Javier López | 2008

Filà Cavallers del Me’n Fot.

Abanderada: Marta López.

Jaume Pastor | 2007

Filà Marins Corsaris.

Abanderada: Cristina Ferrer.

Luís Sentí | 2006

Filà Deniers.

Abanderada: María Sentí.

Gloria Santiago | 2005

Filà Almogàvers.

Abanderado: Israel García.

José Mª Santacreu | 2004

Filà Mozárabes.

Abanderada: Thais Escors.

Enrique Sánchez | 2003

Filà Templaris.

Abanderada: Anabel Font.

Miguel Á. Ribes | 2002

Filà Cavallers del Me’n Fot.

Abanderada: Teresa Ribes.

Sisco Signes | 2001

Filà Deniers.

Abanderada: Eva Seguí.

Carmen Domínguez | 2000

Filà Almogàvers.

Abanderado: Antonio Portillo.

Javier Ygarza | 1999

Filà Templaris.

Abanderada: Raquel Pineda.

Alfonso Morales | 1998

Filà Cavallers del Me’n Fot.

Abanderada: Beatriz García.

José Luís Ferrero | 1997

Filà Deniers.

Abanderada: Maido Ballester.

Agustín Martí | 1996

Filà Templaris.

Abanderada: Cristina Pérez.

Santiago Pérez de los Cobos | 1995

Filà Cavallers del Me’n Fot.

Juan Ignacio Chiner | 1994

Filà Deniers.

Pere Escortell | 1993

Filà Templaris.

Juan Gisbert | 1992

Filà Cavallers del Me’n Fot.

Juan Ballester | 1991

Filà Deniers.

Ricardo Bertomeu | 1990

Filà Templaris.

José Luis Torres | 1989

Filà Cavallers del Me’n Fot.

Antonio Villar | 1988

Filà Deniers.

Joaquín Ortolá | 1987

Filà Cavallers del Me’n Fot.

Jaime Cuello | 1986

Filà Deniers.

Antonio Femenía | 1985

Filà Cavallers del Me’n Fot.

Luis Terrades | 1984

Filà Deniers.

José Mª Rodríguez-Moldes | 1983

Filà Cavallers del Me’n Fot.

Paco Sentí | 1982

Filà Deniers.

Francisco Camps | 1981

Filà Cavallers del Me’n Fot.

luna

Capitanes Moros

Paloma Grúa | 2019

Filà Piratas Berberiscas.

Abanderado: Marcos Ferrer.

Miguel Asunción | 2018

Filà Berebers-Tuaregs.

Abanderada: Antonia Bolufer.

Mª José López | 2017

Filà Amazigh.

Abanderado: Salvador Gil.

Ángel Vives | 2016

Filà Walíes.

Abanderada: María Dénia.

Mabel Buigues | 2015

Filà Alkamar.

Abanderado: Vicente Buigues.

Jaime Vives | 2014

Filà Almoràvides.

Abanderada: Cristina Vives.

Rafael Cheli | 2013

Filà Abencerrajes.

Abanderada: Adela Marzá.

Francisco Caselles | 2012

Filà Amiríes.

Abanderada: Franziska Ingold.

Ramón Aguado | 2011

Filà Berebers-Tuaregs.

Abanderada: Sonia Aguado.

Faieza Yanes | 2010

Filà Amazigh.

Abanderado: Luis Ballester.

Raúl B. López | 2009

Filà Walíes.

Abanderada: Salomé de los Ángeles López.

Ángela Pérez | 2008

Filà Alkamar.

Abanderado: Jaime Vengut.

Venancio Palazuelos | 2007

Filà Almoràvides.

Abanderada: Irene González.

Fernando Pérez | 2006

Filà Amiríes.

Abanderada: Ana Mª Català.

Toni Perles | 2005

Filà Saqàliba.

Abanderada: Mª Dolores Cervetto.

Francisco J. Cardona | 2004

Filà Walíes.

Abanderada: Miriam Cardona.

Chelo Marco | 2003

Filà Alkamar.

Abanderado: Pedro Costa.

Raúl Albi | 2002

Filà Almoràvides.

Abanderada: Jessica Albi.

Rafael Cheli | 2001

Filà Amiríes.

Abanderada: Esperanza Cheli.

Eusebio Esteban | 2000

Filà Saqàliba.

Abanderada: María Pilar Esteban.

Antonio M. Sentí | 1999

Filà Walíes.

Abanderada: Ana María Sentí.

Paco Morales | 1998

Filà Almoràvides.

Abanderada: Elena Palazuelos.

Arturo Gimena | 1997

Filà Amiríes.

Abanderada: Anke Schümmelfeder.

Francisco Noguera| 1996

Filà Walíes.

Abanderada: Natalia Nadal.

Tomás Gimena | CAPITÁN MORO 1995

Filà Amiríes.

José Jaime Doménech | 1994

Filà Almoràvides.

Juan Pineda | 1993

Filà Amiríes.

Juan N. Nadal | 1992

Filà Walíes.

Enrique Mayans | 1991

Filà Berberiscos.

Salvador Pons | 1990

Filà Almoràvides.

Julián Pérez | 1989

Filà Amiríes.

José Bertomeu | 1988

Filà Walíes.

Vicente Buigues | 1987

Filà Berberiscos.

Pángel Albi | 1986

Filà Almoràvides.

Francisco Chapa | 1985

Filà Amiríes.

Manuel Noguera | 1984

Filà Walíes.

Juan Pons | 1983

Filà Almoràvides.

Alfonso Hernández | 1982

Filà Amiríes.

José Antonio Sánchez | 1981

Filà Walíes.

EspañolEnglishDeutschFrançaisNederlandsРусский